VERİBAN PORTALI

Muhasebe Programı’ nızdan bağımsız olarak kullanacağınız web tabanlı Veriban Portal’ i ile, e-Fatura işlemlerinizi her yerden dilediğiniz zaman yapabilir ve kolaylıkla e-Fatura süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Web tabanlı bir uygulama olduğu için herhangi bir kurulum gerekmeyecektir, kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılır. Kullanıcılarımızın talepleriyle gelişmiş/gelişen bir yapıya sahip olan Veriban Portal’i aşağıdaki özellikleri size sunar.

Mali mühür kullanmaya son!
Kullanıcı sayısı bağımsız olarak aynı anda sisteme bağlanarak mali mühre gerek duymadan e-Fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz. e-Fatura oluşturarak gönderebilir, gelen e-Faturalarınıza yanıt verebilirsiniz.

Aradığınız faturaları bulmakta zorlanıyor musunuz?
Akıllı arama seçeneğiyle firma adı, vergi numarası, fatura numarası yada tarih aralığı belirterek kolayca aradığınız faturalara ulaşabilirsiniz.

Reddedilen faturalarınızı mı görmek istiyorsunuz?
Yanıt bekleyen, kabul edilen, reddedilen faturalarınızı yada tamamlanmış, hatalı faturalarınızı tek tuş ile görebilirsiniz.

e-Faturalarınızı PDF halinde toplu olarak almak istemez misiniz?
e-Faturalarınızı PDF yada XML olarak topluca indirebilirsiniz.

Hangi firma e-Fatura mükellefi?
Vergi numarası girerek bir firmanın e-Fatura mükellefi olup olmadığını görebilirsiniz.

e-Faturalarınız geldiği anda mailinize de bilgi gelsin ister misiniz?
Beklediğiniz bir fatura mı var yada gelecek faturalardan hiçbir işlem yapmadan bilginiz olsun ister misiniz? İstediğiniz firma/firmalardan gelen e-Faturaları mail olarak PDF formatında eş zamanlı şekilde size iletiyoruz.

Farklı seri numaraları oluşturmak işlerinizi kolaylaştırmaz mı?
Geçmiş tarihe e-Fatura oluşturmanız gerekebilir yada şubelerinizde farklı seriler kullanmak isteyebilirsiniz. Her bir seri kendi içinde birbirini takip ederken mevzuata uygun hareket edersiniz.

KDV beyannamesi yaparken e-Faturalarınız sizi yoruyor mu?
Dilediğiniz faturaları yada toplu olarak faturalarınızın Excel aktarımını yapabilirsiniz. Excel raporunda başlıklar altında gelen bilgiler işlerinizi kolaylaştıracaktır: Fatura Tarihi, Zarf Tarihi, Fatura Numarası, Firma, KDV Hariç Tutar, İskonto Tutar, Tutar, Fatura Senaryosu, Fatura Cevabı, Fatura Tipi.

e-Faturanızın son durumu ne?
Tek tuş ile GİB’ten anlık olarak son durum sorgusu yapabilirsiniz. e-Faturanızın son durum kodunu görerek işlemlerinizi doğru şekilde yapabilirsiniz.

e-Faturalarınızı güvenli olarak saklamak ve online olarak erişmek ister misiniz?
Gelen – giden e-Faturalarınızı portalımız üstünden 10 yıl boyunca arşivliyoruz. Sisteme kullanıcı adı ve şifre ile bağlanarak bir e-Fatura 10 yıl boyunca istenilen zamanda online olarak görüntülenebilir.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI