Neden Veriban?

Veriban A.Ş. tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

VERİBAN, Özel entegratör statüsü ile e-Dönüşüm (e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye, e-bilet, e-mutabakat, e-denetim, e-smm, e-mm) ile ilgili hizmetleri hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde şirketlerin kullanımına sunabilmek amacıyla kurulan VERİBAN 2013 yılında faaliyete geçmiştir. VERİBAN genç ama çok tecrübeli bir kurumdur. 

Uygun Fiyatlar

VERİBAN, kısa vadede e-Dönüşüm sürecinin en önemli faktörlerinden biri olan maliyetlerin düşürülmesini hedef alarak şirketlere kaliteli ve ekonomik hizmeti ön planda tutmaktadır. Yasal zorunluluk olarak elektronik faturaya geçen şirketlere karşı bir sorumluluk hissederek onların yanında çözüm ortağı olarak yer aldık. E-faturaya geçen şirketlerin yanında yer alarak yasanın ruhuna uygun ekonomik maliyetli ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı bir ilke olarak benimsedik. Kaliteli ve güvenli hizmet çeşitliliğimizin artması ile daha çok kitleye ulaşacağız.

Bu hizmet anlayışımızın sektöre yön vereceğini ve tüm şirketlerin bu hizmet anlayışı ve kaliteyi tercih edeceğine inanıyoruz.

Muhasebe Programlarına Uyumlu

E-fatura sektörünün öncü firması VERİBAN, e-fatura özel entegratörü olarak yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı. Tüm müşterilerimiz özel entegrasyon sistemimiz sayesinde özel bir çaba ve zaman harcamadan e-fatura gönderme ve alma süreçlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde yönetmektedirler. Dileyen müşterilerimiz VERİBAN ayrıcalığı olan ve web üzerinden geliştirdiğimiz VipPort aracılığı ile e-fatura işlemlerini bilgisayar, tablet yada cep telefonundan dahi yönetebilmektedirler. Üstelik VERİBAN e-fatura müşterilerine anlaşma boyunca versiyon yenilemeleri de ücretsiz. Unutmayın siz işinize odaklanın, çözüm VERİBAN‘ da.

7/24 Teknik Destek Hizmeti

VERİBAN teknik personeli ve tüm yazılım ekibimiz ITIL eğitimlerini başarıyla tamamlamış olup ITIL sertifikası sahibidir. Yazılım ve geliştirme iş süreçlerimiz ITIL süreçleri ile uyumludur. Konusunda uzman teknik ekibimiz her zaman destek vermek için hazır beklemektedirler. ISO kalite standartlarına uygun olarak gerçekleşen teknik desteğimize Ticket sistemimizden çok kolay ulaşabilir ve sorununuzla ilgili çözümü alabilirsiniz.

Standartların Üzerinde Güvenlik Hizmeti

VERİBAN olarak bütün kalite standartlarını eksiksiz yerine getirmiş ve dört ayrı ISO belgelerimizi eksiksiz olarak almış bulunmaktayız. VERİBAN bütün hizmetleri kendi alt yapısında çözmüş ve dışarıya bağımlı olmadan hizmetini gerçekleştirmektedir. VERİBAN müşterilerinin hiçbir bilgisini üçüncü kişilerle paylaşmaz, başkaca firmaların Server ‘larında barındırmaz. Bütün bunlara ek olarak VERİBAN İstanbul merkezli sistemi haricinde eş zamanlı ve online bağlantılı olarak İstanbul dışındaki bir şehirde oluşturduğu Yedekleme ve Kurtarma Merkezi ile meydana gelebilecek her türlü felakete karşı saniyeler içerisinde devreye girecek ikinci bir sisteme sahiptir. VERİBAN ‘ın güvenilirliği Gelir İdaresi tarafından da onaylanmıştır.

e-Arşiv ve e-Defter Desteği Sunar

Hazırladığımız e-fatura uygulamasının getirdiği kolaylıklar arasında e-arşiv ve e-defter uygulamaları ile tamamen entegre olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece VERİBAN e-fatura kullanıcıları hem e-arşiv ‘den hem de e-defter ‘den en yüksek iş verimliliği sağlayacak zaman, işgücü ve gider tasarrufunda bulunacaklardır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI