Biz Kimiz?

Veriban e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Bilet, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-Denetim, e-SMM ve e-MM) hizmetlerinde ekonomik çözümler sunar.

VERİBAN sadece e-dönüşüm alanında faaliyet göstermesi amacıyla kurulmuştur.

VERİBAN nitelikli insan kaynakları ve teknolojik altyapısı ile çok genç ama bir o kadar da tecrübeli yapısıyla Özel Entegratör olarak hizmet vermektedir.

VERİBAN, kısa vadede e-dönüşüm geçiş sürecinin en önemli faktörlerinden biri olan maliyetlerin düşürülmesini hedef alarak şirketlere kaliteli ve ekonomik hizmeti ön planda tutmaktadır. Yasal zorunluluk olarak e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-bilet, e-smm ve e-mm’e geçecek şirketlere karşı bir sorumluluk hissederek onların yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır. E-dönüşüme geçen şirketlerin yanında yer alarak yasanın ruhuna uygun ekonomik ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı bir ilke olarak benimsedik. Kaliteli ve güvenli hizmet çeşitliliğimizin artması ile daha çok kitleye ulaşacağız. Bu hizmet anlayışımızın sektöre yön vereceğini ve tüm şirketlerin bu hizmet anlayışı ve kaliteyi tercih edeceğine inanıyoruz.

VERİBAN olarak bütün kalite standartlarını eksiksiz yerine getirmiş ve dört ayrı ISO belgelerimizi eksiksiz olarak almış bulunmaktayız. VERİBAN bütün hizmetleri kendi alt yapısında çözmüş ve dışarıya bağımlı olmadan hizmetini gerçekleştirmektedir. VERİBAN müşterilerinin hiçbir bilgisini üçüncü kişilerle paylaşmaz ve ticari amaçlı kullanılmaz, başkaca firmaların Server’larında barındırmaz.

Bütün bunlara ek olarak VERİBAN İstanbul merkezli sistemi haricinde eş zamanlı ve online bağlantılı olarak İstanbul dışındaki bir şehirde oluşturduğu Yedekleme ve Kurtarma Merkezi ile meydana gelebilecek her türlü felakete karşı saniyeler içerisinde devreye girecek ikinci bir sisteme sahiptir. VERİBAN 'ın güvenilirliği Gelir İdaresi tarafından da onaylanmıştır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI