e-Fatura

VERİBAN’ın ilkesi her zaman "Siz işinize odaklanın, Çözüm VERİBAN’da" olmuştur.

VERİBAN e-fatura Özel Entegratörü olarak önceden tanımlanmış kullanıcılarına 7/24 aktif olarak çalışarak elektronik olarak hazırlanmış faturaları güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmakta ve yine sizlere gelen elektronik faturaları aynı özenle size teslim etmektedir.

VERİBAN kullanıcıların tercihlerine göre ister kullandıkları ERP programları ile uyumlu entegre sistemle isterlerse tüm bunlardan bağımsız PORTAL hizmeti ile e-faturalarını güvenle oluşturulmasını sağlar. VERİBAN e-fatura çözümleri ile tek tuşla gelen ve giden faturalarınızı kontrol edip entegre olarak muhasebeleştirme özelliği ile firmalara zaman ve maliyet tasarrufu sunmakta, mutabakatlarınızı anlık olarak yapma olanağını getirmektedir.

VERİBAN Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Özel Entegratör olarak yetkilendirilmiş ve e-dönüşümün rakiplerine öncülük eden firması olmuştur. VERİBAN’ın ilkesi her zaman “ Siz işinize odaklanın, Çözüm VERİBAN’da” olmuştur.

Avantajları:

Ekonomik: E-fatura, e-arşiv, e-defter ve e-bilet kullanımına geçen şirketler, kağıt, baskı, faturalandırma, postalama, arşivleme giderlerinden ve iş süreçlerinin hızlanması sonucu personel çalışma verimliliği ile işçilik maliyetlerinden tasarruf edeceklerdir.

Doğa Dostu: E-fatura, e-arşiv, e-defter ve e-bilet kullanımı, milli ekonomiye sağlayacağı tüm faydaların yanı sıra kağıt israfından, karbon gazı salınımına kadar çevreye zarar veren pek çok unsurun ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.

Hız: E-fatura, e-arşiv, e-defter ve e-bilet kullanımına geçen şirketler tarafından düzenlenen elektronik belgeler, düzenlendiği an itibariyle alıcı şirkete iletilmiş kabul edilmektedir. Dolayısıyla fatura teslim sürecinin beklenmesine gerek yoktur. Aynı şekilde iade, iptal gibi durumlarda işlemler çift yönlü olarak elektronik altyapı sayesinde çok daha hızlı sonuçlandırılabilmektedir.

Güven: E-fatura, e-arşiv, e-defter ve e-bilet oluşturma ve saklamada güvenilir bir yol olan entegratör sistemi ile elektronik olarak saklanan belgelere istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Bir başkasının sizin belgelerinize ulaşması imkansızdır. VERİBAN’da bilgileriniz üçüncü bir data merkezinde barındırılmaz, yedek kurtarma merkezimiz ile elektronik datalarınız güvenle saklanır.

Özellikleri:

  • Saklama ve yeniden ulaşma kolaylığı
  • Müşteriye gönderim rahatlığı
  • Gelen faturaların kusursuz kabul ve kontrol imkanı
  • Fatura üzerinde firma mesajlarını yayınlayabilme
  • Muhasebe sistemine entegre olması
  • Çevreci bir sistem olması
  • Raporlama kolaylığı sağlaması
  • İstenildiği yer ve zamanda ulaşılabilmesi
  • 10 Yıl boyunca güvenle saklanması

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI