SGK’ya e-Fatura Kesmeye HAZIRIZ

SGK’ya e-Fatura Kesmeye HAZIRIZ

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 01 Ekim 2017 tarihi itibari e-Fatura uygulamasına geçiyor.

Böylece sağlık sektöründe SGK’ya her ay binlerce fatura kesen Hastaneler, Medikal Malzeme Firmaları, Eczaneler ve Optikler için kağıt fatura dönemi bitip, e-Fatura dönemi başlamış oluyor.

e-Fatura kullanmaya başlayıp faturalarını SGK’ya elektronik ortamda gönderen kurumların tahsilatlarını 45 güne kadar erken tahsilat yapmasının önü açılmış oluyor.

VERİBAN; e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Portalları üzerinden her ay binlerce müşterisinin milyonlarca adet e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarını gönderiyor.

SGK’ya fatura kesecek olan şirketlerin fatura kesmek için ihtiyaç duyacağı tüm bilgilerin yer aldığı Veriban e-Fatura ve Veriban e-Arşiv Portalı HAZIR.

Veriban Portal üzerinden SGK’ya keseceğiniz mal ve hizmet faturalarını saniyeler içerisinde keserek, 45 güne varan erken tahsilat fırsatından yararlanmanız için biz HAZIRIZ.

e-Fatura ve e-Defter uygulamasına geçen şirketler fatura basımı, defter tasdiki gibi maliyetler ile faturaların ve defterlerin arşivlenmesi ve saklanması gibi sıkıntılı süreçleri de sonlandırmış olacaklar. e-Dönüşüm hizmetlerinde VERİBAN’ı tercih etmeniz durumunda e-Fatura ve e-Defter kayıtlarınız 10 yıl süreyle ücretsiz olarak saklanacak olup herhangi bir yedekleme yapmanıza gerek kalmadan ekonomik ve kaliteli hizmet alacaksınız. Tüm e-fatura ve e- defter verilerinize dileğiniz zaman ulaşabileceğiniz size özel bir alan tahsis edilecektir.

 

Siz İşinize Odaklanın, e-Dönüşümde Çözüm

VERİBAN’da

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI