Eczanelere e- Faturaya Geçiş Sürecinde Destek Veriban’dan

Eczanelere e- Faturaya Geçiş Sürecinde Destek Veriban’dan

SGK’nın e-Fatura sistemine geçişi ile birlikte artık bu kurum ile mal ve hizmet alışverişi olan kurumların da e-faturaya geçiş süreçleri başlamış durumda.

Bu sürecin en önemli aktörlerinden birisi olan Eczanelerin e-Fatura sistemine geçiş süreçlerine destek olmak ve maliyet avantajı sağlamak için VERİBAN olarak Eczanelere özel bir çalışma başlatıyoruz. Bu çalışma kapsamında yıllık noter defter tasdik ücretine yakın bir bedelle alacağınız e-Dönüşüm hizmeti ile hem görünen, hem de görünmeyen giderlerden kurtulmuş olacaksınız.

VERİBAN ile çalışmaya başlamanız durumunda kaliteli ve uygun fiyata e-Fatura ve e-Defter hizmeti alırken, e-Fatura ve e-Defter kayıtlarınız 10 yıl süreyle ücretsiz olarak saklanacak olup herhangi bir yedekleme yapmanıza gerek kalmayacaktır.

e-Fatura ve e-Defter’e geçişin Eczanelere sağlayacağı avantajlar;

E-Faturaya geçiş eczanelerin iş yükünü hafifletecek ve operasyon yükünü ortadan kaldıracaktır.
e-Fatura ve e-Defter uygulamasına geçen eczanelerin fatura basımı, fatura gönderimi, defter tasdiki arşivleme ve fatura kaybolma sorunları da ortadan kalkacaktır.

e-Fatura sistemi Medula Sistem ile entegre çalışacak. Kesilen e-Fatura direkt Medula sistemi ile eşleşecek faturaya ait ödeme daha kısa sürede gerçekleşecektir.

Eczaneler SGK ve diğer kurumlara, hatta müşterilerine düzenledikleri faturaları tek tuşla elektronik olarak hızlı ve ücretsiz ulaştıracaklar.

Eczanelerin en önemli evrak yoğunluğu gelen ilaçların faturalarıdır. Ecza depolarının tamamı e-fatura kullanıcısıdır. Dolayısı ile e-dönüşüm ile birlikte gelen tüm fatura kırtasiye ve saklama yükü ortadan kalkacak, ecza depoları faturalarını e-fatura olarak eczanelere ulaştıracak, eczacıların evrak yoğunluğunu tamamen ortadan kaldıracak.

 

Detaylı bilgi ve tüm sorularınız için
0212 340 65 00

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI